Değerlerim Ne?

1

İşimi gerçekten tutkuyla sevdiğim için yapıyorum.

Benim için keşfetmenin, yeni şeyler öğrenmenin ve işimi geliştirmenin sınırı yok. Sabahın erken saatlerinde heyecanla uyanıp, bu dünyaya, insanlara ve kurumlara değer katmak için neler yapabilirim diye kafa yoruyorum.

2

Aynı dilden konuşabiliyoruz, çünkü ben sizden biriyim.

Farklı sektör ve pozisyonlardaki 16 yıllık kurumsal deneyimimin en büyük katkısı, beyaz yakalı çalışanların sıkıntılarını, hayallerini, beklentilerini çok iyi anlamam ve içselleştirebilmem. Bu da birlikte çalışırken, her ikimiz için hız ve muazzam bir işbirliği sağlıyor.

3

Değişen dünyanın beklentilerine doğru cevap veren liderlerin çoğalmasını çok değerli biliyorum.  

Yöneticilik ve liderlik kavramları arasındaki uçurum günden güne büyüyor. Kurumlar duygusal zekası yüksek, işbirlikçi, inisiyatif tanıyan, inovasyonu destekleyen ve ilham veren liderlere ihtiyacı var.

4

Dünyayı daha yaşanır bir yer haline getirmek için elimden gelen her şeyi yaparım.

Tek başıma dünyayı değiştiremeyebilirim. Ama yaşadığım sürece bildiğim, öğrendiğim her şeyi paylaşıp insanları geliştirerek; ilham veren liderler, mutlu çalışanlar ve hayal kuran insanlar olması için çalışacağım.

5

En önemli profesyonel değerlerim; güvenilirlik ve samimiyet!

Yapamayacağım bir şey varsa direkt söylemeyi, zamanınıza / önceliklerinize saygı göstermeyi ve bir hata yaparsam sonuna kadar telafi etmeyi tercih ediyorum. Güveninizi kazanmak, para kazanmaktan daha önemli benim için.

6

Her bireyin güçlü yönlerini kullanabildiği ve potansiyelini gerçekleştirdiği alanlarda başarılı olacağına inanıyorum.

Kişilerin güçlü yönlerini destekleyen, gerçek potansiyellerini kullanabildikleri alanlarda çalışmalarına ve gelişimlerine destek olabilirsek; her bireyin harika işler başaracağına ve mutlu olacağına tüm kalbimle inanıyorum.

7

Harika bir takım olarak birlikte başarmamızı değerli buluyorum.

Sizinle birlikte hayaller kurmayı, gerektiğinde gecemizi gündüzümüze katmayı, hedeflerinizi birlikte gerçekleştirmeyi, takımınıza ait hissetmeyi ve çalışanlarınıza ilham vermeyi çok önemsiyorum.

8

Sınırlara değil; çözüm yollarına odaklanıyorum.

Hayal ve hedeflerimizin gerçekleşmesi için keşfedecek alternatiflerimizin sonsuzluğuna, deneme ve yanılmaya, başarısızlıklarından ders almaya ve azimle çalışarak çözüm yollarımızı keşfedeceğimize inanıyorum.

9

Bir işi vasat yapacaksam, hiç yapmamayı tercih ediyorum.

Sadece beklentilerinizi karşılamak içime sinmiyor. Ancak beklentilerin üzerine çıkabildiğim, fark ve değer yarattığım zaman işimi çok iyi yaptığımı hissediyorum.

10

Hepimizin birbirimizden öğreneceği çok şey var.

Bilgi, kişisel deneyimler, hikayelerimiz, uzmanlıklarımız.. Yaşamın paylaştıkça zenginleştiğine inanıyorum ve bunu tüm konuşmalarımda vurguluyorum.

Müşterilerimi ve Danışanlarımı Çok Seviyorum.

Bana anlam ve mutluluk veren işler yapabilmemin sebebi sizlersiniz. Her birinize çok değer veriyorum. Birlikte çalıştığımız her konuyu en az sizler kadar sahipleneceğime ve özen göstereceğime söz veriyorum.