Pınar Hanım’ın anlama ve anlatma tutkusunu bizlerle buluşturması bir harika! Kendimizi tanımanızı, istek ve tutkularımızı bulabilmeniz için size dokunuşlarda bulunuyor. Gerek sektörel, gerek iş hayatı ve gelecekte bizleri neler bekliyor hakkında ki görüşleriyle iyi bir yol gösterici olduğunu hissedebiliyorsunuz.

Seminerleri kaçırılmamalı, Teşekkürler!

Merve Eser
İdari İşler Uzmanı

Pınar Hanım’ın bana verdiği tavsiyelerin önemi çok büyük. Çünkü, şu anda yeni mezun bir üniversiteli olarak iş arama sürecinin yoğun baskısına ve karamsarlığına maruz kaldığım dönemin tam ortasındayım.

Ancak, Pınar Hanım tecrübesi ve yaşadıkları ile bana çok güzel örnekler vererek bu sürecin geçici olduğunu ve hemen hemen herkesin bu süreci yaşadığını anlattı. Benim için en can alıcı nokta bu oldu. Pınar Hanım’ın verdiği tavsiyelerle ümidimi tekrar kazandım. 

Yunus Çakır
Kurumsal İletişim ve İçerik Tasarımı

Pınar Hanım’la yaptığımız mentorluk görüşmesinden çıktığımda kendimi çok çok iyi hissettim. Görüşmemiz sonunda yaklaşık 3 dakika sonra kendi kendime ‘’bugüne kadar neden böyle bir şey yapmadım?’’ sorusunu sordum.

Gelişimim için attığım en güzel adım sayenizde oldu. Ne yapmak istediğimden emin olmama rağmen aslında çok bilgi sahibi olmadığımın farkına vardım. Tekrar tekrar teşekkür ederim.

 

Elif Aksu
İnsan Kaynakları

Pınar Hanım samimi ve içten konuşmamızda kariyerimle ilgili farkındalığımı arttıracak sorular sorarak kendimi daha iyi tanımamı sağladı. Sohbetimiz boyunca hayallerimi gerçekleştirmek için olması gereken yetkinlikler hakkında konuştuk. Ben biliyorum ki hayallerimden vazgeçmediğim, inandığım sürece başarıya ulaşacağım. Pınar Hanım’ın gelecek öngörüsü sayesinde kariyer hayatıma hangi alanda devam etmem gerektiği hakkındaki görüşlerini dinledim. Harika bir deneyimdi!

Esma Eker
Bilgisayar Mühendisi

Son zamanlarda kendime yaptığım en güzel iyilik Pınar Hanım ile görüşmek oldu. Kurumsal hayatın içinde çırpınan ve her geçen gün daha da karamsar bir ruh haline giren ruhuma  Pınar Hanım’ın nokta atışı sorularıyla  ve benim iç sesimle verdiğim cevaplarla el uzatmış olduk.
Soruların, samimiyetin ve en önemlisi enerjin o kadar pozitifki kendimi çok hafif ve huzurlu hissettirdi. Uzun zamandır aradığım iç sesimi ortaya çıkardığın için minnettarım. İleride görmek istediğim Müge bana bir ışık yaktı. Şimdi sıra ona doğru gitmekte..

Müge B
Ürün Yöneticisi

Pınar Hanım’la  ilk kez değil de uzun süredir görüşüyorum gibi hissettim. Görüşmemiz bana çok ilham verdi. Kafamdaki tüm soruların cevaplarına birlikte ulaştık. İlerde olmak istediğim konuma ulaşmam için ne yapmam lazım ve kendimi nasıl geliştireceğim ile ilgili tavsiyeler verdi.
Eğer kendinize bir danışman arıyorsanız Pınar Hanım tam size göre bir insan.
Harikasınız 🙂

Furkan Durmuş
Öğrenci

Pınar Hanım’a Linkendin’de denk geldim, bir çırpıda tüm yazılarına okudum ve takip etmeye başladım. Her yeni bir yazıda güç kazandığımı ve kendimle ilgili farkındalığımın arttığını farkketim.
Bu noktada Pınar Hanım’a ulaştım. Kariyerimi birlikte sorguladık, daha farklı sorularla ne istediğime cevap vermeme yardımcı oldu. Anlattığı hikayelerden yola çıkarak, kendi hikayemi yazmaya karar verdim.
İnsanların hayatlarına dokunup, bir iz bırakabilmekkonusunda çok başarılı

Damla Seren
Üretim Planlama Mühendisi
Siz, benim ne için okuyup, ne için mücadele verdiğimin farkına varmam konusunda ciddi anlamda yol gösterdiniz. Sıkıcı konferans konuşmalarından uzak , sevecen ve kendinden emin üslubunuzla her kelimenizi kaçırmadan dinlememe sebep oldunuz.

Damla Kavak
Öğrenci, Trakya Üniversitesi

Pınar Hanım çok samimi ve insanı çok iyi hissettiriyor. Kendisi ile yaptığımız mentorluk görüşmesi sonrası yaşadığım farkındalık en önemlisiydi. Anlattıkları, sorduğunuz sorulara verdiği cevaplar, örneklendirmeleri ufkunuzu açıyor.

 

Ayşen Ertekin
İnsan Kaynakları Uzmanı

Pınar Hanım’ın tutkusu insanların hayatına dokunabilmek. Bunu gerçekleştirirken keyif aldığını anlamanız için bir defa sohbet etmeniz yeterli.

Doğru soruları sorarak kendinizi tanımanızı, tutkunuzu bulabilmeniz için size yardımcı olurken neyi yapmanız gerektiğinden çok nasıl yapmanız gerektiğinden bahsediyor. Kurumsal hayat  tecrübesinin yanı sıra bilgisini damıtılmış halde size aktarırken sektör, iş hayatı ve gelecek trendleri hakkında ki ön görüleriyle iyi bir yol gösterici olduğunu hissedebiliyorsunuz. Çok teşekkürler

 

Çağatay Çavuşoğlu
Endüstri Mühendisi

Dijital dünyanın nimetlerinden Linkedin sayesinde tanışabildiğim, bir saatlik teatalk ile Pınar Hanım; gelecek kariyer hayatı üzerinde mesai harcayan ve yeni mezun bir gence bir çok konuda farkındalık sağlarken, kişiliği ile ilgili öne çıkan özelliklerin ne kadar değerli olduğunu fark etmem için yardımcı oldu. Bilinçli hareketin ve tutkunun önemini bana örneklerle anlattı. 

Samet Caymaz
Elektrik Elektronik Mühendisi

Ne yapmamız gerektiğini ve hangi sırada yapmamız gerektiği fikrimce daha iyi aktarılamazdı.

Konuşmanızda beni en çok etkileyen kısım ise belki de her insanın fark etmeden başta kendine zarar verdiği konumlandırma konusu, sizinle birlikte “kendini doğru konumlandırma” başlığının ne kadar önemli ve gerekli olduğunu anlamış olduk. Pınar Hanım sizi tanıdığım için çok mutluyum ve bize kattığımız değerler için teşekkür ederiz…

Buse Şenvardar
Endüstri Mühendisi

Pınar’ın ilk andan itibaren tavrında hissettiğim samimiyet ve beni anlayarak nasıl yardımcı olabileceğini çözmeye çalışma hali etkileyiciydi. Faydalı ve etkili dokunuşlarıyla bana üzerinde düşünecek bir çok konu bıraktı.

Nermin Göğüş
Psikolog & Girişimci

Pınar Hanımla görüşmek;
Kendime güven anlamında daha iyi hissettirdi..
Basari ve onceliklerimi farketmemi sağladı..
Nokta atışı cesaret adımlarının neler olduğunu öğretti..
Kilit sözcükleri kullanmanın gücünü gösterdi..
Kendine güven duygusunu kaybetmeden,  demotive olmadan atacağım adımları ve yol haritası çizmem gerektiğini gösterdi.

 

Aytül Kabay
Finansçı

En son ne zaman kendinizi başkasının gözlerinde , gülümsemenizi başka bir yüzde samimiyetle gördünüz. Tüm samimiyetiyle yeni ufuklar açan, rota çizememde yeri olanPınar Özkent’e teşekkür ederim. Yola çıkıp cesaretle ne olacağını düşünmeden ; neler öğreneceğim derseniz, yolda sizi anlayan, yardım eden, çıkmaz sokaktan çıkaran mentorunuz Pınar Hanım olmalı!

Gülseren Berk
Satış Yöneticisi

Konferans hazırlıklarındayken yazılarınızı okuyup doğru yolu bulmaya çalışırdım. Size yazmaya ne ara cesaret ettim ne ara konferansta yıllardır tanıyor gibi sarılıp hasret giderir hale geldik bilmiyorum. Ama şunu söyleyebilirim ki iyi ki geldiniz. Siz bu üniversitede aklı soru işaretleriyle dolu bir grup öğrenciyi sakinleştirmekle kalmayıp doğru yolu gösterdiniz. Salondaki öğrencilerin hayallerine ışık tuttunuz. Varacağımız durağı değil önümüzde bitmeyen adım adım gelişen duraklar olduğunu gösterdiniz. Başka bir durakta yollarımızın kesişmesi dileğiyle.

Yasemin Tekdal
Öğrenci, Trakya Üniversitesi

Pınar Hanım paylaşımlarınız benim için çok kıymetli. Bana ilham veriyor, şu sıralar Linkedin akışımı güncellememdeki en büyük sebebim sizsiniz. Paylaşımlarınızı heyecanla bekliyor, benim yaptığım paylaşımları beğendiğinizde de çok mutlu oluyorum. İyi ki varsınız.

Fazilet Başoğlu
Pazarlama Uzmanı